Podhale Chicago w finale play-off

Hokeiści Podhala Chicago awansowali do finału ligi na zachodnio-południowych przedmieściach miasta, wygrywając w wtorkowy wieczor w półfinale play off z South Town Danglers 7-6 w dogrywce. Mecz zakończył się wynikiem 6-6 (4-0, 0-3, 2-3), bramki: Józef Martańczyk 2,  Kuba Worwa, Piotr Janik, Hubert Guzy, Ryszard Tyrała.

IMG_5138Podhale po zwycięskim połfinale
Spotkanie miało dramatyczny przebieg – po prowadzeniu 4-0,. w końcówce Podhale przegrywało 5-6, ale przed końcem trzeciej tercji  Hubert Guzy doprowadził do dogrywki. A w niej, w 4 min Kuba Worwa zdobył decydującą o awansie do finału bramkę.
Podhale  w czwartek 26 maja spotka się w finale ze zwycięzcą drugiego półfinału: Wig Splitters – The Ha-Ha Team. Czy uda się wywalczyć tytyul? Po raz ostatni Podhale było mistrzem tej ligi przed ośmiu laty.