Piotr Fetela tuż za podium

David Higgins piąty raz triumfował w stanie Maine, w szóstej eliminacji rajdowych mistrzostw Ameryki, zrównując się w statystykach z Paulem Choiniere. Nasz załoga” Piotr Fetela i Dominik Jóźwiak po doskonalej jeździe zajęła czwate miejsce.
Bohaterem drugiego dnia rajdu był Oliver Solberg, pomimo iż zajął dopiero piąte miejsce.. 17-latek pilotowany przez Denisa Giraudeta w pierwszym dniu miał defekt ogumienia, stracił ponad 7 min do lidera Davida Higginsa,  Ukończył etap dopiero na 13, miejscu. Rozpoczął jednak szaleńczy pościg. W sobotę, w drugim dniu rajdu , wygrał osiem z dziewięciu OS-ów. Jednak na 8 OS  ponownie doszło do uszkodzenia opony i kolejna  strata, tym razem 3 minut.

FB95IMG951563758650126Piotr Fetela i Dominik Jóźwiak  na trasie New England Forest Rally

Piotr Fetela z Dominikiem Jóźwiakiem nie zawiedli, pojechali doskonale. zajmując w znakomitej obsadzie i przy wielu zdecydowanie mocniejszych od ich Forda Fiesta Proto aut, czwarte miejsce.Niemal ca czas jechali na tej pozycji, pozostawoi za soba trzy auta WRC, czyi te startjace w mistrzostwach swiata
Na trzy rundy przed końcem ARA National Championship polska załoga straciła prowadzenie w klasyfikacji generalnej mi-strzostw – zajmuje po sześciu eliminacjach drugie miejsce ze stratą 10 punktów do Davida Higginsa.