Pierwszy stracony punkt Wisłoki

Po tygodniowej przerwie Wisłoka Chicago powróciła do gry w UPSL Midwest Central DIvision. Powróciła także na swój domowy obiekt – do Bensenville, gdzie przez wiosnę trwał remont nawierzchni..
W niedzielne popołudnie 7 maja Wisłoka zmierzyła się z drużyną ze stanu Wisconsin – United Serbian Milwaukee. Po pierwszej połowie prowadziła 4-1, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-4. Bramki zdobyhi: Pranica 2, Wolski 2. Tym samym Wisłoka po czterech zwycięstwach
straciła pierwszy punkt w sezonie.

to relacja trenera Wojtka Piotrowskiego
Pierwsza polowa bardzo dobra… 4-1 Kontrolujemy przebieg meczu i gramy bardzo dobrze… Trudno powiedzieć, co się stało po zmianie stron, przez 20minut drugiej połowy- przeciwnik strzelił trzy bramki… dwie po rykoszecie, oraz jedną, strzał życia z 25 metrów w okienko… puz niej to my mieliśmy dwie 100% okazje, aby ten mecz wygrać.Niestety ich nie wykorzystaliśmy ich…
Musimy skupić się na pracy i dobrze przygotować, gdyz nastepny mecz na szczycie za tydzień w Wisconsin z tamtejszą drużyną- Isthmus FC

Pozostajemy liderem i walczymy dalej…

W imieniu drużyny chciałbym podziekowacćwszystkim kibicom, za gorąacy doping przez cały mecz . A było ich ponad 200 osób.