Pierwsza wygrana Podhala

Rozpoczęła się rewanżowa runda  w over-40 Division Il.  Metropolitan A. H. Soccer League. Połonijne derby; Calisia – Wisła przyniosły podział punktów.  Pierwszą wygraną w tym sezonie zanotował zespół Podhala, który pokonał Rams. Pomogły wzmocnienia – zadebiutowali Franek Galik i Brian Kapusta. Wygrał także Eagles, tak więc w sumie był to dobry początek drugiej rundy rozrywek.
EAGLES – LITHS 1-0
Bramka: Andrzej Gąsienica

PODHALE – RAMS  3-1 (2-0)
Bramki: Piotr Rabiański, Adam Płona, Mike Jefrey
Były problemy ze zmontowaniem jedenastki , ale skończyło się pomyślnie. W przodzie pozostawiono Józefa Bryjaka, w bramce był Artur Marinez, obaj prawdziwi wetereni. W zespole pokazali się pp. raz pierwszy Franek Galik i Brian Kapusta i obaj pomogli w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w sezonie przez Podhale. Ostatnie 20 min drugiej połowy to wyraźna dominacja Rams, ale honorową bramkę na  1-3 zdobył ten zespół dopiero w 80 min gry.

WISŁA – CALISIA 2-2 (0-1)
Bramki: Marek Wiśniewski, Bernard Burde – Robert Pudełko, samobójcza (Potapa)
Spotkanie wyrównane i wynik remisowy odzwierciedla to, co działo się na boisku. W pierwszej połowie przeważała Calisia, w drugiej – Wisła. Wiązało  się to  w dużej mierze z grą pod słońce. Obie strony miały szereg znakomitych okazji do strzelenia dalszych bramek.  W ostatnich 20 minutach Calisia opadłą z sił i wówczas dominacja Wisły była bardzo wyraźna.  Znakomicie w Calisii bronił jednak Przemek Marchwiak.