Pierwsza porażka Handymen

I stało się! W piątej kolejce letniej ligi hokejowej RMAHL doznajemy pierwszej i bardzo bolesnej porażki. Przegrywamy z beniaminkiem ligi, drużyną Gut Check, az 1-7. Czy można coś więcej powiedzieć o meczu, w którym byliśmy tylko tłem drużyny przeciwnej i tłem samych siebie? To pytanie należy zadać tym zawodnikom, którzy dzisiaj nie dotarli na mecz.
• Nasuwa się też kolejne pytanie: czy można wygrać mecz, gdy do dyspozycji jest tylko 8 zawodników?
• No cóż, zimny prysznic jak najbardziej potrzebny, a hasło “Bij Mistrza” znalazło potwierdzenie w tym meczu. Gratulacje dla naszego przeciwnika, który zagrał bardzo ofensywnie i agresywnie. Nie dajemy po prostu rady i nie mamy argumentów, ktore moglibyśmy przeciwstawić naszemu rywalowi.
• Mogliśmy otworzyć wynik tego spotkania już w 3 minucie, ale niestety nie udało sie. Przegrywamy każda z tercji, a honorowe trafienie dla naszej drużyny zalicza w drugiej odsłonie przy stanie 0-5 Paweł Sulka.
Mamy nadzieję na solidny rewanż, który nastąpi już wkrótce, bowiem 18 maja.

HANDYMEN – GUT CHECK 1-7 (0-2, 1-3, 0-2)

Bramka: Paweł Sulka