Pierwsza porażka Błyskawicy

Po czterech wygranych pierwszej porażki doznali piłkarze Błyskawicy w Open Division Premier Soccer League. Przczyną niepowodzenia była nieobecność aż pięciu zawodników podstawowego składu, którzy nie zdążyli wrócić  z wesela swojego kolegi z zespołu z… Irlandii. Błyskawica zaczęła spotkanie w ósemkę, później dojechało kilku zawodników, ale z rezerwy.
Remis Wisły to jedyny dorobek naszych zespołów w kolejnej rundzie spotkań w over-30 Division Red. Przegrały Igloopol i Tarnovia. Igloopol prowadząc 2-0 nie wykorzystał rzutu karnego i w efekcie uległ Bułgarii 4-7.

Open Division
‘BŁYSKAWICA – OBILIO LEGENDS 0-3 (0-0)
Pomimo bardzo osłabionego składu, dopiero w ostatnich 15 minutach  Błyskawica straciła trzy bramki.

Over-30 Division Red
WISŁĄ  – TORINO SC 3-3 (2-2)
Bramki: Łukasz Wszołek, Dimitri,  Piotra Sztafa
Sukces Wisły w spotkaniu z czołowym zespołem dywizji. Wisła przegrywała 2-3, ale bramkę na 3-3 uzyskał Piotr Sztafa. Pojedynek był wyrównany, obie strony miały okazje do zdobycia dalszych bramek.

BULGARIA – IGLOOPOL 7-4 (3-3)
Bramki: Marek Demczuk 2 (obie z rzutów karych), Rafał Łysek  2
Kolejny rekord padł w tym spotkaniu. Arbiter podyktował aż pięć rzutów karnych. Decydującym o porażce Igloopolu  momentem w tym spotkaniu było niewykorzystanie przez Bartka  Piekuta rzutu karego pryz stanie 2-0 dla Igloopolu, Gdyby trafił, przy stanie 3-0 Bułgarzy chyba już by się nie podnieśli’. Dużą stratą dla zespołu była kontuzja Przemka Ziarka.

TARNOVIA – HORSEBOX 2-5 (1-1)
Bramki: Rafał Grela 2 (w tym jedna z rzutu karnego)
W Tarnovii zabrakło bramkarza, z konieczności wystąpił na tej pozycji Mariusz Knapik.Tylko w pierwszej połowie Tarnovia podjęła walkę, późnej dominowali rywale.