Pewna wygrana Eagles

Eagles nie rezygnuje z zdobcia tytułu mistral ligi Metropolitan.  W niedzielę pokonał pewnei Republikę Srpską 6-2, pompmo iż do przerwy przegrywal w walce o tytuł mistrza ligi – Hellenic przełozył swoje spotkanie z Kickers.
Oto wyniki

EAGLES – REPUBLIKA SRPSKA 6-2 (0-1)
Bramki: Kuba Gurgul 2, Anes 2, Marek Golik, Paweł Otachel
W pierwszej połowie Eagles popełnił kilka błędów w obronie – jeden z nich przyniósł rywalom prowadzenie. Po zmianie stron Republik Srpska nie miała już nic do powiedzenia. Niewiele pracy miał Piotr Śliwa w bramce, ale w kilku interwencjach spisał się bez zarzutu.
W pozostałych spotkanaich:

Schwaben – Conenction 3-2; International – United Serbs 2-1; Vikings – Minyor Chicago 3-3; Kickers – Hellenic – odwołany

W tabeli prowadzi Eagles 37 pkt przed Hellenic 32 pkt (dwa mecze mniej rozegrane) i Schwaben 30 pkt