Paweł Gaiński najlepszy

Dobiegł końca świąteczno-noworoczny turniej tenisowy – „Jóźwiak Holiday Bowl”. W najsilniejszej grupie rywalizacji  singla Paweł  Gainski pokonał w finale Pawła Andrzejewskiego 6-1, 7-5. Spotkanie kod kontrolą  Gaińskigo, który w drugiej partii prowadził już 5-2, ale nieco  odpuścił i stąd wynik 7-5.  W półfinałach Gaiński pokonał An-drzeja Harmatę 6-1, 6-1, a Andrzejewski w takim samym stosunku 6-1, 6-1 wygrał z Jackiem Kulasem.
W wprowadzonym ostatnio przez Maćka Jóźwiaka rankingu polo-nijnych tenisistów  nieoficjalnie na czele zwycięzca ostatnich dwóch turniejów Paweł Gaiński przed Robertem Lerką i Pawłem Andrzjewskim.
Po krótkiej przerwie polonijni tenisiści  powrócą na kort już 10 stycznia, w tenisowym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oto komplet rezultatów, przekazanych nam przez Organizatora –  Maćka Józwiaka i jego krótkie podsumowanie turmieju.:

* Singiel mężczyzn:

* 4.0+ Pawel Gaiński def. Paweł Andrzejewski 7-6, 6-4

* 3.5+ Peter Kuril (debiutant w turniejach CPTA) def. Leszka Czechowskiego 3-6, 7-6, 10-4

* Boys 14s: Piotrek Andrzejewski def. Daniel Deborin 6-1, 6-1

* Mikst: Marek Guzowski i Katie Spaniak def. Jarosław i Małgorzata Jaworscy 6-3, 4-6, 11-9

* Men’s Doubles: Leszek Kocjan i Danny Santaramita def. Piotrek i Powel Andrzejewscy 6-3, 6-4

* Top Gun Doubles: Chas Mayer (Texas Trinity University)  i Alex Galustian (DePaul University)

* Super Seniors: Jozef Harmata def. Marek Ignatowski 6-4, 6-1

Największą sensacja turnieju był awans deblowy Piotrka (10 lat) z tatą Pawłem Andrzejewskim do finału deblowego turnieju mężczyzn.

Dodatkowo, Peter Kruil, debiutant turniejów CPTA, przy stanie 3-6, 0-3, powrócił następnego dnia by wygrać 7-6, 10-4 kolejne dwa sety i sięgnąć po tytule kategorii 3.5+.

W półfinale tej samej kategorii, Tomek Jablonski oraz Leszek Czechowski ustanowili nowy rekord CPTA długości rozgrywania jednego seta, który trwał 2 godziny i 10 minut. Zaciętą walkę ostatecznie wygrał po trzech godzinach Leszek Czechowski.