Patryk Żyworonek zwyciezcą PACBA OPEN 2021

W miniony weekend odbył się turniej tenisa stołowego PACBA Open 2021. Turniej ten – podobnie jak w poprzednich latach – zorganizowany został pod patronatem organizacji zrzeszającej polsko-amerykańskich kontraktorów PACBA.
W sobotę 4 grudnia do rywalizacji przystąpili zawodnicy kategorii średnio-zaawansowanej oraz amatorskiej złożonej z przedstawicieli PACBA.
Najlepszym wśród amatorów okazał się Michał Bochenek. Drugie miejsce przypadło w udziale Jozefowi Klimkowi, a  trzecie miejsce Agacie Miodowskiej.
Wśród zawodników kategorii średnio-zaawansowanej zwyciężył Nathan To.  Tuż za nim uplasował się Andrzej Pszczoliński i Eric To.IMG_7750

Kategoria amatorska, od lewej: Sławek Miodowski, Michał Bochenek, Józef Klimek, Agata Miodowski, Piotr Wyszkowski

5 grudnia w niedzielę w turnieju udział wzięli zawodnicy kategorii zaawansowanej. Zwycięzca tej rywalizacji został Patryk Żyworonek, który w meczu finałowym wygrał z Januszem Franeczkiem. Na najniższym stopniu podium stanał Artur Kurek.

IMG_7759
Kategoria sredniozaawansowana, od leweja Eduardo Granda, Andrzej Pszczolinski, Nathan To, Eric To

IMG_7760
Kategoria zaawansowana, od lewej: Artur Kurek, Patryk Żyworonek, Janusz Franeczek, Leon L

Dziękuję naszym sponsorom  za pomoc w organizacji tego turnieju. Szczególne podziękowanie składam organizacji PACBA na czele z panem Piotrem Wyszkowskim, która była głównym sponsorem tego turnieju.