Orzełki Hickory Hills już grają w lidze

Niecały miesiąc temu informowaliśmy o powstaniu drużyny juniorów na południowej stronie miasta, na granicy miast Hickory Hills i Palos Hills. Już po kilku tygodnaich treningów, rodzice postanowili zgłosić młodych adeptów piłki nożnej do regularnej ligi CYSL.

W ostatnią niedzielę Orzełki w debiutanckim meczu z Westlawn zagrali na miarę oczekiwań, przegrywając jednak 2-6 z doświadczoną drużyną, której trzon tworzyli gracze meksykańscy. Mimo porażki w końcówce, to jednak Orzełki schodzili na przerwę prowadząc 2-1, po przerwie jednak brakło jeszcze doświadczenia, a także kondycji z dobrze dysponowanym przeciwnikiem.