Od 0-2 do 8-3

Po drugiej kolejce halowej ligi Metropolitan nadal prowadzi Eagles, który wygral wysoko, aż 8-3 z S.C. Hammers. Mecz zaczął się fatalnie dla naszego zespołu- bowiem po niespełna 50 sekundach Hammers prowadził 2-0. Jednak już do przerwy Eagles zdołał wyrównać, a po zmianie stron mecz był już pod kontrolą Eagles, pomimo iż Robert Sempoch miał tylko dwie mieszane piątki ( starsi i młodzież). Wysokie zwycięstwo przypieczętował dwiema ostatnimi bramkami Kuba Gurgul.
S.C. Hammers nie był bynajmniej łatwym rywalem – grał siłowo, ostro, nie przebierając  w środkach. Dla Eaglas pochwała za dobrą grę i szybkie pozbieranie się po pechowej pierwszej minucie gry.

EAGLES – S.C. HAMMERS 8-3  (2-2)
Bramki: Kuba Gurgul 3, PaulTracy 2, Sebastian Heretyk, Michał Stankiewicz, Art Garza

W pozostałych spotkaniach:
United Serbs – FK Republika Srpska 3-3; Inter – Sockers A 1-5; Sockers B – Hellenic 0-4, Schwaben – Minyor Chicago S.C. 10-3

Na czele Eagles przed Hellenic – oba po 6 pkt oraz Schwaben i United Serbs  – po 4 pkt