O krok od sensacji

W siódmej kolejce halowej ligi Metropolitan omal nie doszło do sensacji. Lider rozgrywek Eagles z trudem wygrał z   jednym ze słabszych zespołów – Fire Academy 5-3, przegrywając do przerwy 0-3. Zespół Eagles przystąpił do gry zdziesiątkowany kontuzjami, na dodatek bez bramkarzy (Marek Łoś na Florydzie, Piotr Śliwa kontuzjowany). Po bardzo słabej pierwszej połowie, w drugiej odrobiono straty, a bohaterem spotkania był zdobywca trzech bramek Paweł Otachel,  który z powodu kontuzji… także miał w tym meczu nie wystąpić..
W meczu kolejki Schwaben – United Serbs, lepsi okazali się mistrzowie ligi – Serbowie.

EAGLES – FIRE ACADEMY 5-3 (0-3)
Bramki: Paweł Otachel 3 (24, 32 i 34 min), Marcin Simson w 33 min, Darek Szewczyk w 37 min.
Z powodu nieobecności obu bramkarzy, z konieczności w bramce stanął golkeaper zespołu over-30 Marek Kruczek.  W ume do gry zdolnych było – i to nie w pełni  zdrowych – zaledwie 11. zawodników.