Niepowodzenia w lidze oldboyów Metro

Dwie porażki i jeden remis – to bilans występu polonijnych zespołów w Il. Metropolitan A. H. Soccer League. Kolejne niepowodzenie w over-40 Division zanotowała Calisia, która w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła tylko jeden punkt. Tym razem uległa Green-White. Przegrała także Wisła, która nie dość,  że nie miała nikogo na zmiany, musiała kończ spotkanie z Connnection w dziewiątce po kontuzji  Malinowskiego i czerwonej kartce Niedojadły,
W over-48 Division kolejny występ broniącego tytułu Royal/Cracovia potwierdził, że w tym sezonie nasz zespół prawdopodobnie nie obronić tytułu. Szczęśliwie wywalczony remis z Wings na pewno nie zbliżył  Royal/Cracovii do tego celu.

UNITED SERBS – EAGLES, przełożony w związku z meczem Legend  Polski I Brazylii

GREEN-WHITE –  CALISIA 4-3 (2-2)
Bramki: Robert Pudełko 2, Paweł Darski
Kolejno było: 1-0, 1-2. 2-2. 3-2, 3-3 i w 75 min 4-3 dla Green-White.
Wyrównany pojedynek, ale kolejna słaba postawa defensywy przesądziła  o porażce.
– Nie bardzo wiem, co się dzieje – powiedział  Radek Wawrzyniak. – Straciliśmy formę, w trzech ostatnich spotkaniach zdobyliśmy tylko jeden punkt..
.
CONNECTION – WISŁĄ 5-2 (0-1)
Bramki: Marek Wiśniewski 2, w tym jedna z rzutu karnego
Tylko 11 zawodników miała Wisła,  a po kontuzji mięśnia  Malinowskiego w trakcie gry i czerwonej kartce dla Niedojadły, kończyła mecz w dziewiątkę. Tym niemniej w pierwzej połowie mogła przesądzić o losach spotkania, prowadziła 1-0, a w ostatnich 10 minutach tej odsłony nie wykorzystała czterech sytuacji sam na sam. Wiślacy mieli ponadto  na koncie dwa słupki i poprzeczkę. A po przerwie, grający w przewadze liczebnej rywale po prostu „zagonili” naszych.’
.
Over-48 Division
ROYAL/ CRACOVIA – WINGS 0 -0
Szczęśliwy remis Royal/Cracovii, bowiem Wings był w tym pojedynku lepszy.  Już w pierwszej połowie nasz zespół miał sporo szczęścia gdyż  przed utratż bramek uratowały go dwa słupki, Po przerwie nadal lekka przewaga Wings, Rywale w tym okresie nie wykorzystali czterech 100-proc. sytuacji.  Royal/Cracovia zrewanżował się tylko sytuacją sam na sam Ryszarda Pawuli. Bardzo dobra postawa w bramce Krzysztofa Drabika, który zastąpił nieobecnego golkipera, ale udowodnił,  że nic nie stracił ze swych bramkarskich umiejętności, bowiem przed kilku laty występował na tej pozycj.i