Błyskawica coraz bliżej tytułu, porażka Tarnovii

Piłkarze Błyskawicy nie zwalniają tempa. W niedzielę rozgromili kolejnego rywala – Thunder Sport Club i wciąż utrzymują prowadzenie w Major Division Premier Soccer League. Pozostały im jeszcze cztery spotkania, tym trzy ostatnie – trudne z rywalami , z którymi w tym roku doznali dwóch porażek.
Krocząca ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa w over-30 Division Red Tarnovia doznała nieoczekiwanej, wysokiej porażki w sobotę z Balcan 0-4. Utrata trzech punktów znacznie zmniejsza szanse zespołu w walce o najwyższe lokaty w tej dywizji. Polonijn derbhy: Wisłą – Igloopol zostały przełożone.

ARLINGTON ACES LIGHTNING (BŁYSKAWICA) – THUNDER SPORT CLUB 6-1 (2-1)
Bramki: Sergio Realgeno 2, Deren Laroche, DSteve radziszewski, Phil Ede, Samuel Figuora
To był najniższy z możliwych wynik, bowiem z przebiegu gry powinna być dwucyfrówka. Już do przerwy spora przewaga Błyskawicy (chociaż prowadzenie 1-0
uzyskali rywale). Po zmianie stron dominacja naszego zespołu była wprost miażdżąca. Niestety ze skutecznością strzelecką ponownie nie było najlepiej.

Over-30 Division Red
BALCAN – TARNOVIA 4-0 (0-0)
Do przerwy wyraźna przewaga Tarnovii, ale nie udokumentowana bramkami. Po zmianie stron sytuacja odwróciła się – Tarnovia zupełne straciła rytm, a jej gra była zupełnie nie poukładana. Każdy grał dla siebie, widać było brak Jana Gieronia, który normalnie kieruje grą i zmianami. Tym razem nikt zespołu – a nie zabrakło nikogo z podstawowego składu – nie zasłużył na wyróżnienie.’
W najbliższą środę 20 sierpnia o godz. 8 p.m., w Olympic Park (boisko nr 1), Tarnovia rozegra ligowe spotkanie z St. Charles, a później czeka ją występ w Turnieju Gren-White.

***

Życzenia dla Bartka Piekuta

Spotkanie Igloopolu z Wisla w Over-30 Diviion Red zostało przełożone na prośbę Igloopolu z uwagi na ślub i wesele Bartka Piekuta,
Właśnie w sobotę nastąpił ślub Bartka Piekuta z Anetą Krawczyk.
Bartek związany jest z Igloopolem od założenia tego klubu (wcześniej grał w Koszycach).
Młodej parze kierownictwo zespołu i zawodnicy życzą Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia. Do życzeń dołącza się nasza strona internetowa.