Nie będzie polskiego finału w over-48 ligi Metro

Niestety nie dojdzię  do polskiego finalu w  over-48 Division Il. Metropolitan A.H. Soccer League.  Wprawdzie broniący tytulu Royal/Cracovia wygrał po dogrywce w półfinale play off  z FC Guinness 5-3, ale w drugim półfinale Victoria przegrała z Green-White 0-1. Szanse na dogrywkę straciła, gdy w 85 min nie wykorzystała rzutu karnego. Finał: Royal/Cracovia – Green-Whoite w najbliższą niedzielę o godz. 12 p.m. na sztucznej murawie w Oak Brook.
W over-40 Division przegrały Cracovia i Wisła, a Calisia oddala  bez gry punky walkowerem.

Przypominamy, że w rozegranym awansem spotkaniu Eagles pokonał dotychczasowego lidera  United Serbs 3-1. Bramki zdobyli: Marcin Simson, Kuba Piotrowski i Piotr Leszczyk z rzutu karnego.
***;
United Serbs ma jeszcze 3 punkty przewagi nad Eagles  – 43 pkt, wobec 30 pkt Eagles, ale nasz zepół ma o dwa mecze mniej rozegrane. Kolejny mcz Eagls = w czwartek z Connection

CRACOVIA – UNITED SERBS 3-8 (0-5)
Bramki: Paweł Dziwisz
Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu Cfacovii, kora grała w  dziesiątkę, Po przerwie, gdy dojechał 11-ty zawodnik – Piotr Komperda, gra była już wyrównana, ale o preganej zadecydowało pięć utraconych bramek w pirwszej odsłonie.

CALISIA – LITHS 0-3, walkower
Calisia miała tylko ośmiu zawodników i w  tej sytuacji nie przystąpiła do gry. Skończyło się jedynie na sparringu.

CONNECTION – WISŁA 6-3 (3-20
Bramki: Miłosz Nowacki 2, Marcin Czeremuga
Przeciwnik zaczął w dziesiątkę i Wisła objęła prowadze-nie 2-0. Później jednak, gdy doszli dalsi zawodnicy Connectiion, sytuacja zmieniła się. Wisła miała tylko 12. zawodników, w dodatku zabrakło bramkarza, którego zastąpił zawodnik z pola – Tadeusz Bukowski.

Over-48 Division
Półfinały play-off

GREEN-WHITE – VICTORIA 1-0

ROYAL/CRACOVIA – FC GUINNESS 5-3 (3-3, 2-2) po dogrywce
Bramki: Wiktor Sowacki 2, Oskar Orkiz 2,Jurek Woźniak
Zasłużona wygrana mistrza dywizji, który cały czas pro-wadził: 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2 i  na 3-3 Guinness wyrow-nal w 90 ,min gry.  W dogrywce nadal przewaga Roy-al/Cacooviii – na 4-3 podwyższył Oskar Okiz a tuż przed końcem Wiktor Sowacki ustalił wynik meczu.