Na razie bez rozstrzygnięcia

Nadal nie wiadomo, kto zdobędzie tytuł wicemistrza w Lowell Foods Liga Podhalańska. W przełożonej z ub, niedzieli kolejce obaj  kandydaci do drugiego miejsca wygrali – Odrowąż z Ratułowem a Szaflary z   Podczerwonem. Wszystko zmierza do rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce, kiedy w bezpośrednim pojedynku spotkają się oba te zespoły. Mistrz lig  Czarny Dunajec wygrał nieznacznie z Podwórkiem, tylko 2-0. Ale był to raczej przyjacielski pojedynek – Podwórko miało w pierwszej połowie tylko dziewięciu zawodników, a po zmianie styron dziesięciu i do tej ilości dostosował się Czarny Dunajec, desygnując tylu samo zawodników do gry. To ładny gest ze strony Czarnego Dunajca..  W pojedynku o czwarte miejsce Halny pokonał Orawę i być może w takiej kolejności te zespoły ukończą rozgrywki.
Oto wyniki

RATUŁÓW – ODROWĄŻ 1-3 (0-2)
Bramki: Bogdan Mulica – Eddys, Krystian Foodi, Krzysztof Słodyczka
Zasłużona wygrana Odrowąża. Na podkreślenie zasłiuguje piękna bramka  z przewrotki Krzysztofa Słodyczki oraz poprzeczka po strzale… Tomka Greli.
.
HALNY – ORAWA  2-1 (1-0)
Bramki: Ben Lauzony z rzutu karnego, Ivan Rodrigez – Marek Hornik
Zasłużone zwycięstwo Halnego. Bramka dla Orawy padla na kilka minut przed końcem po dośrodkowaniu Adama Polkowskiego.

FC PODWóRKO – CZARNY DUNAJEC 0-2 (0-1)’
Brramki: Marek Kowal, Kyle Held
W obu zespołach brakowało wielu zawodników, Podwórko nie miało kompletu, Czarny Dunajec dostosował się ilościowo do osłabionego rywala,. A takiemu postepowaniu należy tylko przyklasnąć
W sumie było to przyjacielskie spotkanie.

Poniżej kilka zdjęć z meczu Czarnego Dunajca z Podwórkiem

Sympatyczna drużyna FC Podwórko kończy już wystepy w Lowell Foods Liga Podhalańska

Wszystkie zdjęcia- Marek Krawczyk
.
SZAFLARY – PODZERWONE 2-0 (1-0)
Bramki: Piotr Kiełbasa, Artur Kucharski
Wyraźna dominacja Szaflar, które nie wykorzystały szeregu znakomitych sytuacji do zdobycia dalszych bramek.

1. Czarny Dunajec        12    36    61-13
2. Szaflary            12    27    43-23
3. Odrowąż            12    27    39-20
4. Halny            12    19    34-30
5. Orawa            12    16    32-34
6. Podczerwone        12    8    8-29
7. Ratułów            12    6    21-44
8. FC Podwórko        12    3    9-64