Na czele “Europa League” bez zmian

Trzecia kolejka sezonu w halowej “Europa League”  w Palatine przyniosła umocnienie się na czołowych miejscach naszych zespołów. Prowadzą  Czarni Jasło, którzy na dodatek nie stracili dotąd ani jednej bramki. To zasługa bardzo dobrze broniącego Piotra Hachaja i jego kolegów  z obrony. Bez straty punktów pozostają także Błyskawica  A, Sockers White i Wisłoka. Najsłabiej spisuja się na razie Polonez i Igloopol.
Teraz nastąpi 3-tygodniowa przerwa . Rozgrywki zostaną wznowione po Nowym Roku, w niedzielę 8 stycznia.
Oto relacje
SOCCERS FC WHITE – IGLOOPOL  6-2 (2-0)
Bramki: Szymon Głąb, Tomek Wojtyła
Powtórzyła się dobrze znana historia – gdy brakuje zawodników na zmiany, trudno wytrzymać kondycyjnie do końca spotkania. Tak było  i tym razem – Igloopol miał tylko dwóch na zmiany, do pewnego momentu trzymał się, przegrywał nieznacznie –  1-3 i 2-4.  Nie wykorzystał dwóch szans na kontaktowe 3-4. W ostatnich trzech minutach zabrakło jednak sił i wówczas padły kolejne dwie bramki dla Soccers  FC White.

WISŁOKA –THUNDER SC 6-0 (2-0)
Bramki: Marek Golik 2, Michał Grabowski,  Denis Markovic, Piotr Wojciuk, Wiesław Ras
Mocnym akcentem zakończyła rok 2016 Wisłoka. Trzecia wygrana pod rząd nie podległa dyskusji. Na dodatek udało się dokończyć spotkanie bez utraty bramki, gdyż tuż przed końcem Sebastian Babiarski obronił rzut karny.

WESTCHESTER ARSENAL – CZARNI JASŁO 0-8 (0-5)
Bramki:  Tomek Otachel 2, Łukasz Mikołajczak, Łukasz Pieniążek, Marcin Pieniążek, Eljot Klatt, Wojtek Rogóż, Brendon
Pomimo aż ośmiu strzelonych bramek, można powiedzieć, że był to festiwal nieskuteczności – wynik powinien być dwucyfrowy, Kolejny mecz lidera bez utraty bramki.

Poniżej kilka zdjęć z meczu: Czarni Jasło – Arsenal

Tomek Otachel strzela jedną ze swoich bramek

A tak padła ostatnia w tym meczu bramka      Zdjęcia – Jacek Jówko
,

BŁYSKAWICA under-23 – NAPERVILLE  STRKERS 7-3 (3-0)
Bramki: Michał Walaszek 2, Adam Woźniak, Daniel Krajewski, Damian Pikul, Marcin Sejber, Michał Rogalski
Kontrola nad wydarzeniami na boisku cały czas po stronie Błyskawicy, która z meczu na mecz gra coraz lepiej. Mistrz jesiennej rundy – pomimo iż dysponował dwoma równymi piątkami – nie był w stanie zagrozić młodzieży z Błyskawicy

POLONEZ – BŁYSKAWICA  A 1-7 (0-5)
Bramki:  Kuba  Chmielewski  –  Bian Olsen 3, Philot, Ejdi, Hougheylin i samobójcza
W tych rozgrywkach uczestniczy tylko…. połowa zespołu Poloneza, druga część zawodników nie zdecydowała się występować w hali. Stąd porażki, bo na mecze przychodzi 5-7 zawodników.

W tabeli prowadzą Czarni Jasło przed Błyskawicą A , Sockers White i i Wisłoka – wszystkie po 9 pkt;… 5. Błyskawica under-23  – 6 pkt;… 10. Polonez  1 pkt; 11. Igloopol