MMA trzeci do play off

Przedostatnia kolejka regularnego sezonu wyłoniła trzeci zespół, który wystąpi w play off. Jest nim MMA, który pokonał w trzech setach Homies. Po tej porażce Homies definitywnie stracił szanse na awans  do pierwszej czwórki.  Czwarte, ostatnie miejsce  w play off albo dla PLS Chicago, bądź dla DKM. PLS Chicago już zakończyło rozgrywki i czeka na wynik pojedynku: MMA – DKM. Zarówno PLS Chicago, jak i DKM maja obecnie po 20 pkt i jeśli DKM przegra 0-2, to awansuje PLS, bowiem ma więcej  wygranych spotkań. Tym niemniej bliżej awansu jest DKM, któremu wystarczy wygranie jednego seta.
Wszystkie trzy niedzielne  spotkania były zacięte, o czym najlepiej mówią wyniki – wszystkie kończyły w trzech setach.
Oto wyniki i aktualna tabela

Luau USA – DKM 2-1 (25-21, 20-25, 15-13)
Homies – MMA 1-2 (25-22, 23-25, 11-15)
Deeep Dish – PLS Chicago 1-2 (19-25, 25-12, 16-17)

1 Luau USA          13    29    23-9    +63
2. Zahid UA          13    24    19-13    +52
3. MMA              13    22    18-14    +31
4. PLS Chicago     14    20    19-19    -12
5. DKM             13    20    16-14    +72
6. Homies          14    19    17-19    +24
7. Wave            13    17    14-18    -15
8. Deep Dish        13    6    6-26    -165