Michał Wolski ponownie najlepszy

9  czerwca w Schaumburgu odbył się  polonijny  turniej tenisa stołowego PolDoor Open 2019. Na starcie staneło ponad 60 zawodników podzielonych według rankingu i umiejętności na dwie kategorie. Turniej ten był zarazem drugim turniejem eliminacyjnym do polonijnego TOP 16. Najlepszym w kategorii średniozaawansowanej był Maciej Larner, który w finale pokonał Grzegorza Piekutowskiego. W grupie zaawansowanej zwyciężył Michał Wolski , który w meczu o pierwsze miejsce wygrał z Arturem Kurkiem. Trzecie miejsce przypadło w udziale  Gedyminas Mickus.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Słowa podziękowania należą się naszemu sponsorowi panu Sławojowi Ostowskiemu z firmy PolDoor za pomoc w organizacji tego turnieju.
Dziękuję również sponsorom medialnym za nagłośnienie turnieju w polonijnych mediach.

IMG_2316Kategoria sredniozaawansowana: od lewej Grzegorz Piekutowski, Maciej Lamer, Eric to.

IMG_2330
Kategoria zaawansowana: od lewej Wojciech Wolski, Artur Kurek, Michal Wolski, Gediminas Mickus

IMG_2303Organizator oraz sponsorzy: Wojciech Wolski, Slawoj Ostowski z PolDoor oraz Tomasz Godlewski z Godlewski Investments.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju, który odbędzie się 15 września 2019.