Łukasz Fita najlepszy w WDT Open

W niedzielę 12 grudnia odbył się ostatni w tym roku polonijny turniej tenisa stołowego WDT – Open. Na starcie stanęło ponad sześćdziesięciu zawodników.

W kategorii zaawansowanej najlepszym okazał się Łukasz Fita, który w finałowym pojedynku pokonał Artura Kurka. W meczu o trzecie miejsce Janusz Franeczek po meczu pełnym dramaturgi wygrał z Tomaszem Jabłońskim.
Kategoria średnio-zaawansowana była najliczniej obsadzona. W stawce 30 zawodników na pierwszym miejscu uplasował się Marek Ignatowski. Tuż za nim znalazł się Stanisław Stankiewicz. Trzecie miejsce przypadło w udziale Sylwestrowi Sobocie , a czwarte Krzysztofowi Puchalskiemu.
Natomiast najlepszym amatorem został Stanisław Zarycki, który wyprzedził Piotra Literę. Trzeci był Janusz Morzy.
Podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy pomimo ekstremalnych warunków atmosferycznych, dotarli do Schaumburga.

turniej-tenisa-stolowego-12-12-2010-002-desktop-resolutionGrupowe zdjęcie uczestników niedzielnego turnieju

Organizator – Wojtek Wolski dziękuje sponsorom turnieju: firmie WDT, Stanley Stawski Distributing, Golden Nail Builders, Expert Financiel Services, PolDoor Inc. oraz Best Care Rehab i Markski CD & Tape( Południe) za ufundowanie nagród, które były losowane śród uczestników podczas trwania turnieju.

turniej-tenisa-stolowego-12-12-2010-027-desktop-resolutionNajlepsi amatrozy – od lewej;” Piotr Litera, Stanslaw Zarycki ,Janusz Morzy

turniej-tenisa-stolowego-12-12-2010-041-desktop-resolutionGrupa średniozaawansowana: od lewej – organizator Wojtek Wolski oraz Stanisław Stankiewicz, Marek Ignatowski, Sylwester Sobota i najmłodszy uczestnik 8-letni Michał Wolski

turniej-tenisa-stolowego-12-12-2010-032-desktop-resolution
Najlepsi w grupie zaawansowanch – od lewej: Łukasz Fita, Artur Kurek, Janusz Franeczek