Liga over-40 w Itasca – Wisła gromi…

W kolejnych spotkaniach w lidze over-40 w Itasca wysoko wygrała  Wisła; wygrały także Eagles i  Champions, chociaż walkowerami. Po prostu przeciwnicy naszych zespołów nie stawili się do gry. Nie pierwszy to przypadek walkowerów w tej lidze, w której  tak naprawdę grają tylko trzy polonijne zespoły i Stare Byki.

WISŁA – STARE BYKI 14-1 (3-1)
Bramki: Jarek Potapa 3, Darek Kudłacz 3, Jerzy Skowronek 2,  Sławek Bakun 2, Jarek Malninowski 2, Marcin Czeremuga, Sławek Tkacz
Mecz od jednej bramki. Do przerwy, gdy przeciwnik miał trochę sił, próbował walczyć, po przerwie już zupełnie odpuścił.

EAGLES – TOMAOYA 3-0 , walkower
Zamiast mecz ligowego piłkarze Eagles rozegrali między sobą sparring.

CHAMPIONS – TORINO STARS 3-o, walkower
W zastępstwie Torino Stars, występować będą w dalszych spotkaniach zawodnicy Roywal-Wawel over-40 – pod nazwą Torino.. Kilku z nich było już w piątkowy wieczór  Itasca. Uzupełnieni zawodnikami Champions rozegrali sparring , w którym padł remis 8-8.