Kolejne mecze w UPSL przed Czarnymi Jasło i Eagles

Za nami pierwsze dwa mecze chicagowskich polonijnych drużyn w UPSL. A właściwie jeden i 25 min. gry drugiego. Czarni Jasło o pokonali Galacticos 2-1, a spotkanie Eagles z FCTryzub zostało przerwane przy stanie 1-0 dla Tryzub po 25 minutach gry z powodu anormalnych warków, dużej warstwy śniegu, zalegającego płytę boiska.. Ten mecz zostanie dokończony.
Kolejny mecz UPSL rozegrają Czarni Jasło w nadchodzącą niedzielę 10 kwietnia. Ich rywalem będzie Berber City, a spotkanie odbędzie się w Dunbar Park, 300 East st Str.. o godz 7 wieczorem.,
Natomiast Eagles najbliższy mecz ma wyznaczony na Wielka Sobotę 16 kwiet-nia z Croatią w Wisconsin o godz. 3 po południu. Jak informowaliśmy, w trakcie meczu z Tryzub kontuzji doznał bramkarz „orłów” Krystian Sroka. Wraca już do zdrowia, ale Eagles ma do dyspozycji trzech bramkarzy. Poza tym po rozgryw-kach halowych wraca do drużyny nr 1 na tej pozycji – Piotr Śliwa.