Kolejna wygrana Handymen

Kolejna wygrana naszych hokeistów. Tym razem aplikujemy naszym przeciwnikom sześć bramek, tracąc tylko jedną. Nomen omen zdobywcą honorowej bramki dla naszego przeciwnika jest nasz zawodnik Robert Niemiec, który w tym spotkaniu był wypożyczony do drużyny przeciwnej. Obie drużyny w pełnych składach stworzyły dobre widowisko, szczególnie w pierwszej tercji, która kończy się naszym skromnym prowadzeniem 1-0.
W drugiej tercji już “odjeżdżamy” naszym przeciwnikom, aplikując im kolejne trzy bramki.
Trzecia tercja to wspomniana honorowa bramka naszego przeciwnika i kolejne dwie w naszym wykonaniu. Pewna wygrana 6-1 i pozycja lidera w rozgrywkach RMAHL zostala zachowana.
Spotkanie otwiera już w 5 minucie niezawodny Jurek Boroń i ten sam zawodnik zamyka wynik spotkania po dwójkowej akcji z Rafałem Kulesza. Nasi środkowi, zarówno wspomniany Rafał Kulesza jak i Marian Słysz, zagrali bardzo dobrze. Rafał rewelacyjnie asystował, natomiast Marian Słysz zaliczyl wczoraj dwa trafienia. Druga tercja w naszym wykonaniu była wręcz wzorowa szczególnie jej początek, w którym dwa razy karcimy przeciwnika (3 i 5 minuta, bramki Mariana Słysza i Darka Jachera). Gramy poprawnie w obronie i kombinacyjnie w ataku. Dobre spotkanie rozegrał nasz obrońca Piotr Jelen, który wielokrotnie usiłował pokonać strzałami z dystansu bramkarza. Podobnie Bogdan Kaleta bardzo dobry występ naszego obrońcy i jak zawsze solidność i pewność przy wyprowadzaniu krążka z naszej strefy.
Kolejne dobre zawody w wykonaniu naszego najmłodszego zawodnika Daniela Nowaka, udokumentowane strzeleniem bramki.
W najbliższy piątek ostatnie spotkanie naszej drużyny, przed krótką przerwa w rozgrywkach, powiazane z pomeczowym grillem, na który serdecznie zapraszamy także naszych kibiców.

MVP tego spotkania (trzech wyroznionych zawodnikow):
Marian SŁYSZ – dwie bramki naszego środkowego i najlepsze spotkanie od początku sezonu;