Igloopol pierwszym finalistą

W pierwszym, rozegranym w środę pojedynku półfinałowym Pucharu Stawski Soccer League Igloopol sprawił pewną niespodziankę, wygrywając 3-0 z Polonezem.
Drugiego finalistę wyłoni piątkowy pojedynek: Hetman – Jagiellonia.
Oto szczegóły.

IGLOOPOL – POLONEZ 3-0 (1-0)
Bramki: Oskar Piech w 29 i 85 min, Tomasz Sołek w 90 min.
Do przerwy gra wyrównana, jedyna bramka w tym okresie padła po ładnej akcji: Bartosz Pankowski – Oskar Piech. Od tego momentu Igloopol cofnął się, broniąc rezultatu.
Po zmianie stron doszedł do Igloopolu Przemek Ziarek. W tym okresie optyczną przewagę posiadał dążący do wyrównania  Polonez, ale bardziej niebezpieczne były kontry Igloopolu. W końcówce więcej sił zachowali zawodnicy Igloopolu , którzy w ostatnich pięciu minutach po kontrach zdobyli dwie dalsze bramki, pieczętując awans do finału. Bardzo dobra gra bramkarza Igloopolu Piotra Duchnowskiego.
Z kim spotka się Igloopol w niedzielnym finale? Drugi trener zespołu – Mariusz Sagan powiedział, że jego zespół życzyłby sobie Hetmana jako rywala.