Hokeiści Podhala bliżej play-off

W kolejnym spotkaniu  ligowym hokeiści Podhala Chicago pokonali zespól Grocery Sticks 8-7 (5-0, 0-5, 3-2) Bramki zdobyli: Michał Chudoba 3, Ryszard Tyrała 2, Krzysztof Gubała, Adam Handzel, Romek Szewczyk.
Dziwny przebieg miał ten mecz – pierwsza tercja  5-0 dla Podhala, druga 5-0 dla młodszych od naszych hokeistów rywali; w trzeciej tercji hokeiści Podhala zagrali uważnie, był ich tylko dziewięciu, ograniczali się tyko do kontr, co przyniosło w rezultacie wygraną.  Dzięki temu zwycięstwu umocnili się na trzecim miejscu.

1. Fragment z ostatniego pojedynku hokeistów Podhala                                                          Foto – Marek Krawczyk
  2. Do zakończenia regularnego sezonu pozostało im pięć spotkań. Pirwze cztery zespoły awansują do play off, a zatem szansa dla Podhala.
    ***
    Podhale w tym sezonie ma ambicje powalczenia w play-off. Być może skończyły się kłopoty kadrowe.  Kadra zespołu liczy obecnie 16-17 zawodników. Powrócił Michał Chudoba. Pozyskano z college  bardzo dobrego, urodzono w Chicago Staszka Sojkę oraz byłego juniora Podhala N. Targ – Adama Handzla.