Hokeiści Handymen mistrzami!

Piękny sukces  zanotował zespół Handymen over-40, zdobywając w pierwszym , sezonie występów w Rolling Meadows Adult Hockey League  tytuł mistrza. Zadecydował o tym finałowy, zwycięski pojedynek z Beer Comets  6-1. Oto relacja grającego menagera Piotra Jelenia.

• W ostatnim meczu sezonu jesienno-zimowego 22/23 RMAHL pokonaliśmy Beer Comets 6-1. Bramki: Jurek Boroń 3, Piotr Jeleń  2,  Jacek Smarduch

Zaczęliśmy spokojnie, nie powielając błędów sprzed dwóch tygodni, kiedy ulegliśmy finałowemu rywalowi  2-4.

Całe spotkanie było pod naszą kontrolą – zagraliśmy konsekwentnie i odpowiedzialnie, zarówno w ataku i obronie..Po dwóch tercjach prowadziliśmy 4-0. W trzeciej tercji przeciwnik zdobył jedną bramkę, my kolejne dwie.

Przebieg całego spotkanie to nasza dominacja. Na pochwale zasługuje cały zespół i kibice nas dopingujący.