Handymen wygrywa…

W czwartkowy wieczór rozegraliśmy kolejną kolejkę wakacyjnej ligi 40+ RMAHL – mówi nam menagerhokejowego zespołu Handyhmen – Piotr Jeleń.
– Spotkaliśmy się w niej z dobrze znaną nam drużyną Beer Comets (wygrana z tym przeciwnikiem w finale zimowej edycji a w letniej edycji już się spotkaliśmy wygrywając 3-1).
Pierwszą tercją wygrywamy nadspodziewanie łatwo 3-0, Posiadamy przewagę, nie pozwalając przeciwnikowi na wiele (14-3 w strzałąch na bramkę).
Druga tercja kończy się wynikiem 6-2. Straciliśmy bramkę po błędzie przy zmianie, ale grając dwie minuty trzech na pięciu, nie straciliśmy bramki/
W trzeciej tercji strzelamy szybka kolejne dwie bramki i nie chcąc bardzo forsować tempa gry, zwalniamy rozgrywanie akcj. Myślami już jesteśmy w następnym tygodniu, w którym musimy rozegrać dwa mecze , W efekcie przegrywamy tę tercję 2-3, ale kończymy spotkanie zwycięstwem 8-5
Chciałbym pochwalić cała drużynę za wysiłek i pot zostawiony na lodzie .

BEER COMETS – HANDYMEN 5-8 (0-3. 2-3, 3-2)

Bramki
3 Robert Niemiec 3, Dariusz Jacher, Daniel Nowak, Jurek Boroń, Marek Poppel

Następny mecz – poniedziałek 5 Czerwca godz 9:5 p.m., Sports Complex Rolling Meadows