Handymen w finale !!!!

Ostatnia przeszkoda została pokonana , chociaż aby zagrać w finale nie było na początku łatwo – zaczyna swoją relację grający menager Piotr Jeleń. -Chyba obecność kibiców którzy – jak na niesprzyjające warunki pogodowe – dotarli w sporej liczbie by nas dopingować , profesjonalna obsługa Foto Cezary Kotarski , spowodowały lekki paraliż. W rezultacie po pierwszej tercji przegrywamy 02 ( strzały na bramkę 9–3 na nasza korzyść.
W drugiej tercji po ładnym strzale Leszka Dubiela spod niebieskiej w samo okienko łapiemy kontakt i tlen .
Trzecia tercja to już nasza dominacja , wyciągamy Asa z rękawa ( niech to zostanie nasza tajemnicą z ławki rezerwowych) zdobywamy cztery przepiękne bramki. W ten sposób zagramy w finale 16 marca o godz 9.10 p.m. przy 3939 Winnetka Ave, Rolling Meadows .
MPV meczu – Daniel Sitnik

HANDYMEN –STEELHEAD 5-2 (0-2, 1-0, 4-0)
Bramki: Leszek Dubiel , Jacek Smarduch , Piotr Jelen , Daniel Sitnik, Krzysztof Szorc