Handymen mistrzem sezonu zasadniczego

Wygrywamy bardzo ciężkie spotkanie z bardzo silnym przeciwnikiem, wygrywamy pewnie 8-4 i na kolejkę przed zakończeniem zasadniczego sezonu zostajemy MISTRZAMI regularnego sezonu letniej ligi RMAHL. Brawo dla zawodnikow za pełne zaangażowanie w tym meczu i niezłą skuteczność. Po dwóch poprzednich spotkaniach, w których zdobywamy zaledwie dwie bramki, tym razem odrabiamy zaległości z nawiązką i kolejno w pierwszej tercji zdobywamy dwie, w drugiej kolejne dwie i w trzeciej tercji dokładamy następne cztery bramki.
Tym razem to my otwieramy wynik spotkania i po kilku minutach po dwóch trafieniach Daniela Nowaka prowadzimy 2-0. Przeciwnik nie odpuszcza i niestety w pierwszej tercji trafia trzykrotnie do naszej bramki. Przegrywamy wiec pierwszą tercję 2-3, co wprawia nas w jeszcze większą sportowa złość, gdyż przeciwnik nie przebiera w środkach i nie gra zbyt fair. Reakcja naszych zawodników jest natychmiastowa i w drugiej tercji po bramkach Piotra Jelenia i ponownie Daniela Nowaka wychodzimy na prowadzenie 4-3. Na uwagę zasługuje fakt, że bramkę dającą nam prowadzenie, zdobywamy grając w osłabieniu, po karze meczu dla Jacka Smarducha.
Trzecia tercja to kolejne bramki Pawła Sulki z zerowego kąta, czym zupełnie zaskoczyl bramkarza przeciwnika; Wojtka Jezewicza i dwa trafienia Janka Poppela. Przeciwnik odpowiada, po naszym ewidentnym błędzie w obronie tylko jednym trafieniem w tej tercji i stało sie jasne, ze wygrywamy to spotkanie, zostajac MISTRZAMI regularnego sezonu RMAHL.