Handymen gromi…

Mimo, że pierwsza tercja kończy się bezbramkowym remisem, nasi zawodnicy z nawiązką odpowiedzieli przeciwnikowi w kolejnych tercjach spotkania, zdobywając odpowiednio w drugiej 5 i w trzeciej 3 bramki. Wygrana 8-0 przy bardzo dobrej postawie naszych zawodników napawa optymizmem przed kolejnymi meczami. W nastepnym tygodniu czekają nas dwa spotkania (wtorek i piątek) przed przerwa w rozgrywkach zwiazana z długim lipcowym weekendem 4th of July.
Niewątpliwie najlepszym zawodnikiem tego spotkania był zdobywca trzech bramek Rafał Kulesza, a na specjalne wyróżnienie zasługuje Wojtek Jeżewicz, zdobywca dwóch goli. Współpraca tych dwóch zawodnikow układała się wręcz wzorowo w tym spotkaniu. Ponownie w naszych szeregach gościnnie wystąpili Tomasz Rysz i Michał Piszczak, autor bramki numer 8 w tym spotkaniu.

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodników):
Rafał KULESZA – hat trick i super zawody w jego wykonaniu
Wojtek JEŻEWICZ – dwie bramki, wręcz idealna współpraca z Rafałem Kuleszą;
Witold BANKOSZ – kolejne spotkanie na “0 z tyłu”, bardzo udane interwencje w końcówce spotkania

Gerry’s Kids – HANDYMEN 0-8 (0-0, 0-5, 0-3)
Bramki: Rafał Kulesza 3, Wojtek Jezewicz 2, Dariusz Jacher, Daniel Nowak, Michał Piszczak