Handymen bliżej play-offs

Zanim ten mecz rozpoczął sie przegrywaliśmy już 0-3. Zle ustawienie w obronie, nonszalancja i chyba zlekceważenie przeciwnika doprowadziły do takiego wyniku. Po bramkach Tomka Rysza i Jurka Boronia (długo oczekiwany powrót do drużyny po wakacjach), łapiemy kontakt z przeciwnikiem i doskakujemy na 2-3. Gdy wydawało się, że wyrównująca bramka jest tylko kwestia naszej kolejnej akcji, błąd w obronie i bramka na 2-4 zamyka pierwsza, przegrana tercje spotkania.
Kolejne dwie tercje to już nasza pelna dominłcja i tylko nasze trafienia. W drugiej tercji wyrównujemy wynik spotkania i wychodzimy na prowadzenie 5-4 strzelając przeciwnikowi 3 bramki, a w trzeciej dokładamy kolejne 2 trafienia, wygrywając całe spotkanie 7-4.
Oczywiście bramek mogło paść znacznie więcej, ale niestety znowu zawodziła skuteczność (strzały na bramkę 49-14).
Bardzo ciekawe spotkanie, z którego musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość aby być skoncentrowanym od początku meczu. Tym bardziej, ze następne spotkanie będzie kluczowym o wejście do finału tegorocznych summer playoffs.