Greg Grygoruk wygrywa NCIB Open

Kolejne zawody golfowe z cyklu „Polonia Tour” – NCIB Open, sponsorowane przez tę znaną firmę ubezpieczeniową (Marek i Krzysztof Placek) wygrał Greg Grygoruk z Polonia Golf Club.

Na torze Sherphards Crook County Golf Coure w Zion stanęło w środę do walki 40 zawodników z wszystkich trzech naszych klubów.  W kategorii gross triumfował Greg Grygoruk  b. dobrym rezultatem 72 pkt przed Tomem Startekiem 77 pkt i Zenonem Piersa 78 pkt  (wszyscy Polonia Golf Club).
O klasyfikacji miejsc od trzeciego do piątego zadecydować musiała dogrywka. Ostatecznie czwarty był Marcin Szostak, a piąty Stanley Galica (Podhale Golf Club).
W kategorii nest  najlepszy okazał się Tomasz Startek przed Adamem Dziekońskim i Grygorukiem (wszyscy Polonia Golf Club).
Najbliżej dołka umieścił piłeczkę Alfred Kaczmare (PAGC), a najdalszym uderzeniem popisał się  Kazimierz Budz (Polonia Golf Club).
Dotychczasowy lider klasyfikacji „Polonia Tour”  – Mark Bidus zajął dopiero dziesiąte miejsce.