Faworyci wygrywają

Nie ma zmian po X kolejce sezonu w Lowell Foods Liga Podhalańska. Prowadzące w tabeli  zespoły: Czarny Dunajec,  Odrowąz, Szaflary i Orawa wygrały swoje spotkania. W związku z tym lider Czarny Dunajec utrzyał 6 pkt przewagę nad wiceliderem Odrowążem i jest coraz bliżej obrony tytułu.’

Pełny parking w Worth w czasie meczu Czarnego Dunajca z Watrą/Białką                            Foto – Marek Krawczyk
RATUŁÓW – ORAWA 2-3 (1-1)
Bramki: Mateusz Mulica, Jakub Opila – Paweł Dziwisz 2, Ryszard Bury
Zdaniem Władka Ciężczaka fatalna dyspozycja strzelecka zadecydowała porażce Ratułowa. który w pierwszej połowie nie wykorzystał czterech 100-proc, sytuacji, a po przerwie trzech dalszych.

HALNY – SZAFLARY 4-9 (1-5)
Bramki dla Szaflar: Wiliams 3, Łukasz Cuka 2, Alex Budac 2, Patryk Paprocki, Dawid Zarebstan
Pierwsza polowa to zdecydowany prymat Szaflar, ale po przerwie chwila chaosu w tym zespole spowodowała,  że  Halny wyciągnął na 4-5. Później wszystko wróciło do normy, a siódma bramka na 7-4 sprawiła, że Halny zrezy-gnował.

ODROWĄŻ – PODCZERWONE  4-0 (1-0)
Bramki: Michał Matuszak, Andy Lichaj, George Pederson, Piotr Gal.
Watra/Białka – Czarny Dunajec, godz. 12 p./m. – oba spotkana w Worth
1.    Podczerwone pierwszą połowę grało w dziewiątkę, a po kontuzji jednego z zawodników na placu boju pozostało tylko ośmiu zawodników. W tej sytuacji  wyraźna dominacja Odrow ąża, chociaż pierwsza bramka padłą dopiero  w 45 min gry.

WATRA/BIALKA- CZARNY DUNAJEC 0-5

Zdjęcia z meczu Czarny Dunajec – Watra/Białka – Marek Krawczyk

Po dziesięciu kolejkach liderem jest  Czarny Dunajec 28 pkt przed Odrowążem 22 pkt. oraz Szaflarami 17 pkt i Orawą 16 pkt – z tym że Dunajec i Orawa mają o jeden mecz więcej rozegrany