Ela Elite za silna dla Wisły under-23

W jedynej imprezie sportowej, rozegranej podczas długiego weekendu piłkarze Wisły under-23 spotkali się w finale pucharu stanowego z zespołem Ela Elite Northbrook . Niestety przeciwnik okazał się za silny dla młodego zespołu Wisły.

ELA ELITE NORTHBROOK under-23  – WISLA under-23 3-0 (1-0)
Puchar stanowy nie dla młodego zespołu Wisły. W sobotnim finale Wisła under-23 przegrała z Ela Elite Northbrook 0-3. Przeciwnik okazał się zespołem lepszym, bardziej zorganizowanym. Rywale całą ławą szli do przodu i całą ławą w razie potrzeby cofali się. W pierwszej połowie było jeszcze jako tako, nawet Dawid Wiśniewski znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił. O wszystkim zadecydowała 50. minuta gry, kiedy czerwoną kartkę zobaczył Tomek Kaczówka., W grę w osłabieniu wiślacy nie mieli już szans.