Eagles z cieniem nadziei

W zaległym spotkaniu w Major Division ligi Metropolitan Eagles uporał się z Green-White 3-2. Green-White okazało się trudnym rywalem, prowadziło nawet w tym meczu 2-1, a zwycięska bramka dla Eagles padła dopiero na siedem minut przed końcem gry.

EAGLES – GREEN-WHITE 3-2 (1-0)
Bramki: Wojtek Wójcik 2, Lex Campbel
Pierwsza połowa, a zwłaszcza pierwszych 15 minut to wyraźna przewaga Eagles i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. Eagles powinien strzelić w tym okresie kilka bramek. A tymczasem na przerwę schodził ze skromnym 1-0.
Po zmianie stron gra się wyrównała, a Green-White zdobyło dwie pod rząd bramki, wychodząc na 2-1. Pościg powiódł się dopiero w końcówce. Zwycięskiego gola w 83 min zdobył Lex Campbel,
Green-White zaprezentowało się bardzo  dobrze i oby podobnie zagrało w niedzielę przeciwko Schwaben. Bo tylko urwanie choćby punktu liderowi – przy równoczesnej wygranej Eagles z International i  zaległego meczu z Kickers –  pozwoliłoby odwrócić losy rywalizacji na korzyść „orłów”.