Eagles wiceliderem w MSL

Trwa dobra passa Eagles. W czwartym, kolejnym spo-tkaniu w Metropolitan Soccer League  znów zdobył pięć bramek. Tym razem „orły”  pokonały 5-1 International S.C. i wykorzystując potknięcie United Serbs, którzy przegrali z Minyor Chicago 1-2, awansowali na drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 33 pkt, trzeci jest United Serbs- 31 pkt.  Eglesowi  doliczono także 3 punkty za przyznany walkower w zaległym spotkaniu z Tesla z 27 sierpnia. W ostatnich dwóch spotkaniach Eagles spotka się jeszcze z Kickers i Schwaben i jeśli je wygra, ukończy rozgrywki na drugim miejscu. Szkoda, że forma powróciła tak późno. Pozostanie co najwyżej cieszyć się z tytułu wicemistrza. Mistrzostwo ligi wcześniej zapewnił sobie Hellenic.

EAGLES – INTERNATIONAL SC 5-1 (1-1)
Pierwsza połowa nie najlepsza w wykonaniu Eagles, rywale cofnęli się całym zespołem na 30 metr i ograniczali się do kontr. Po jednej z nich zdobyli nawet prowadzenie.  Eagles długo nie mógł znaleźć na to recepty. Tym niemniej jeszcze przed przerwą padło wyrównanie ze strzału Charley’ego.
Poskutkowali zmiana ustawienia po przerwie. Do przodu desygnowano , w tyle pozostawiono trzech obrońców. Egles nareszcie zaczął grać tak jak tego oczekiwano.  I bramki posypały się. Najpierw dwukrotnie trafił do siatki Kuba Gurgul, potem padły jeszcze dwie dalsze bramki, z ty że piąta w ostatniej minucie spotkania.
***
Odwołane mecze w lidze oldboyów Metro i National
W związku z zalaniem boisk odwołano wszystkie mecze w Il.  Metropolitan A.H. Soccer League. Nie grały nasze drużyny – Eagles w ovr-30; Calisia, Cracovia i Wisła w over-40 oraz Victoria i Eagles w over-48 Division.
Także nie doszły do skutku zaplanowane na niedzielę spotkania Warty i Wisły w lidze National.