Eagles traci dystans…

Niestety piłkarze Eagles przegrali w drugiej kolejce rewanżowej rundy ligi Metropolitan ze Zrinskim i tym samym zmniejszyli szanse na obronę tytułu. Ponieważ Schwaben wygrało, przewaga niemieckiego teamu nad „orłami” wzrosła do 6 punktów. Trzeci w tabeli Hellenic ma trzy punkty straty do Eagles
Oto szczegóły i aktualna tabela

ZRINSKI – EAGLES 2-1 (1-0)
Bramka: Bobby Hurwiez (asysta Paweł  Otachel)
Niefortunnie rozpoczął się ten pojedynek dla Eagels, który już w 5 min, stracił bramkę z rzutu wolnego. Pierwsza połowa wyrównana, kilka sytuacji miał Zrinski, nieco mniej Eagles. Gra się nie kleiła. Po przerwie zupełnie inny obraz gry – Eagles mocno nacisnął, stwarzając wiele sytuacji, było mnóstwo strzałów. Efektem przewagi była piękna bramka Bobby Huwieza uderzeniem z lewej nogi. W końcówce sędzia trochę się pogubił, wynikiem czego było sporo żółtych kartek,  w tym czerwona kartka (po dwóch żółtych) dla Geo Telo. Przypadkowa bramka dla Zrinskiego – po ewidentnym błędzie sędziego –  przesądziła o porażce.
– Gdybyśmy zagrali od początku tak jak w drugiej połowie, na pewno wygralibyśmy to spotkanie – podsumował trener Marek Radziszewski.
W pozostałych spotkaniach:
Wings – Hellenic 1-4; International – Schwaben 0-1; Kickers – United Serbs 2-2; Green-White – Vikings – odwołany

1.Schwaben       11   28   38-11
2. Eagles            11   22   27-11
3. Hellenic          11   19   27-19
4. Zrinski            11   17   18-17
5. Green-White    10   16   19-14
6. Vikings           10     16   23-26
7. United Serbs    11   12   17-26
8. International    11   11    9-21