Eagles samodzielnym liderem

W pojedynku na szczycie w III kolejce halowej ligi Metropolitan Eagles po niezwykle zaciętym pojedynku pokonał mający także dotychczas 6 pkt Schwaben 2-0. A ponieważ i lider Zrinski stracił dwa punkty remisując z  3-3 z Green-White, sąmodzielnym liderem został  Eagles. Rozgrywki halowe to tylko 9 kolejek, stad bardzo ważny jest każdy punkt. Eagles jako jedyny zespół nie stracił dotychczas punktu i urasta do najpoważniejszego kandydata do końcowego sukcesu.Bardzo dobrze spisał się w First Division Eagles B, gromiąc  Moravę 6-1. Kolejne trzy bramki zaliczył  Marek Golik. Zawodnik ten ma już na koncie siedem trafień. Chyba dobrze się stało, że na razie zatrzymano go w hali w zespole rezerw, gdzie miał dojść do siebie po dłuższej przerwie.
Nie powiodło się Igloopolowi, który przegrał kolejny mecz – chociaż tym razem nieznacznie – z Wings. Ale przecież Wing był dotychczas bez punktu.

EAGLES – SCHWABEN 2-0 (1-0)
Bramki: Dawid Otachel z rzutu karnego, Jacek Lechowicz
Bardzo trudny mecz, Eagles przeważał, Schwaben przytomne się bronił, atakując z kontr. Kilka razy znakomicie interweniował Marek Łoś; zwłaszcza przy stanie 1-0 popisał się nieprawdopodobną obroną.
Prowadzenie uzyskał Dawid Otachel, który pewne wykorzystał rzut karny (za podcięcie Darka Szewczyka). Później długo ważyły się losy spotkania i dopiero w samej końcówce Lechowicz zdobył drugą bramkę, która przesądziła sprawę na korzyść Eagles.

W pozostałych spotkaniach;
Vikings – Sockers 1-2; Maroons – International 0-2; Green-White – Zrinski 3-3; Connection – United Serbs 1-4.

Bramki: Marek Golik 3, Kamil Szczepański, Robert Juszczyk, Marek Papciak
Dobry mecz  rezerwy Eagle si wysoka wygrana. Ina sprawa, ze przeciwnik był słaby. Tym niemniej Marek Kruczek popisał się kilkoma bardzo udanymi interwencjami.

IGLOOPOL – WINGS 3-4 (3-3)
Bramki: Przemek Ziarek 2, Peter Inas
Wyrównany pojedynka, w którym prowadzenie zmieniało się – kolejno było; 0-1. 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3. W połowie drugiej odsłony padła czwarta bramka dla Wings. Igloopol wciąż płaci frycowe za start w lidze. Zabrakło trochę szczęścia.