Eagles przełamał złą passę

AAC Eagles w Major Dvision Europa League nareszcie przełamał kiepską w tym sezonie passę, wygrywając w polonijnym derbowym pojedynku z Błyskawicą; Ciekawostką jest, że dwie pierwsze bramki zdobył w pierwszych trzech minutach gry, a dalsze dwie w ostatnich trzech minutach. Czarni Jasło grali ze zmiennym szczęściem – pierwszy zespół dzięki udanej końcówce pokonał Schwaben, natomkiast młodszy team uległ gładko FC Select,
– Młodym zabrakło dyscypliny – mówi trener Maciej Orłowski. – Dostaliśmy czerwoną kartkę i aż 5 niebieskich. Wyszedł na jaw brak doświadczenia i „zimnej głowy”. Myślę że pomimo porażki, uda nam się zakwalifikować do play off.
Niepokoi sytuacja Wisły, która przegrała siódmy mecz z rzędu, ale tym razem bez gry. Po prostu nie było wystarczającej ilości zawodników. Natomiast Jagiellonia w First Division wygrała walkowerem, gdyż jej rywal – Winged Bull White został wykluczony z ligi,
Oto wyniki

Major DIvision

SCHWABEN – CZARNI JASŁO 5-6
Bramki: Eduardo Gomez 2. Enrique Gonzalez, Konrad Madej, Marcin Kieta, Anthony Malajano
Oto ocena spotkania przez trenera Macieja Orłowskiego.
– Mecz z Schwaben mógł się podobać. Pomimo lepszej gry, przegrywaliśmy przez całę spotkanie. Dopiero w końcówce dominowaliśmy i odrobili stratę dwóch bramek. Zwycięska bramka Konrada Madeja maja z główki.

SOCKERS FC 17 ACADEMY – WISŁA 3-0, walkower.
Wisła nie zgłosiła się do meczu, gdyż nie miała dostatecznej ilości zawodników do gry.

BŁYSKAWICA – EAGLES 2-4 (0-2)
Bramki: Patryk Knap, Hubert Szeląg – Ryan Ybarr2, Jonatjan Corona, Kuba Gurgul
– Bardzo dobry i piękny mecz do oglądania – powiedział trener Eagels – Paweł Otachel. – Gdybym miał taki skład w każdą niedziele, to można byłoby walczyć o pierwsze miejsce. Wyszliśmy z kontrolą meczu na 2-0. Mała nerwówka, jak strzelili na 2-2… ale zaraz odrobiliśmy 3-2 i 4-2…. Pięknie się pokazał Adam Siemaszko w bramce i wiadomo Jakub Gurgul w przodzie jest dalej najgroźniejszym zawodnikiem w tej lidze
Tyle trener. Dodajmy, że Gurgul wystąpił w tym sezonie halowym dopiero po raz drugi i oba jego występy przyniosły zwycięstwa Eagles.
Natomiast Wojtek Woźniak z Błyskawicy nie mógł przeżałować straconej szansy i doznania porażki. – Zaspaliśmy na początku i po kilku minutach było 2-0 dla Eagles. Później cały czas przeważaliśmy, stworzyliśmy wiele sytuacji, ale wspaniale bronił bramkarz Eagles. Kiedy wreszcie wyrównaliśmy, w samej końcówce, w ostatnich trzech minutach straciliśmy dwie kolejne bramki..

FC SELECT – CZARNI JASLO B 8-1
Bramka: Filip Tokarz

ARMADA CHICAGO – UNIA CHICAGO 1-1 (1-1)
Bramka: Łulasz Mikołajczak
Podział punktów sprawiedliwy, bowiem oba zespoły miały swoje szanse.

JAGIELONIA – WINGED BULL WHITE 3-0, walkower
Zespół Winged Bull White został wykluczony z ligi

FK MORAVA – EAGLES under -23 5-1 (1-1)
Bramka: Sebastian Paluszek
Jeszcze na cztery minuty przed końcem wynik było tylko 2-1dla Moravy i wszystko było możliwe. Niestety w końcówce gra zupełnie “posypała się”. Powtórzyłą się historia sprzed tygodnia, kiedy bramki, przesądzające o porażce Eagles, padly w ostatnich trzech minutach gry.
Graliśmy dobrze, ale niestety młodość I finezja jeszcze nie konkurują z doświadczeniem i rutyną – przyznał trener Robert Juszczyk. – Było dobrze, ale końcówka, podobnie jak w ostatnimj meczu, nie wyszła……

BŁYSKAAWICA over-30 – SOCKERS FC BLACK 6-5
Dziwnyh przebueg meczu I dziwne jego zakończenie Błyskawica jeszcze na 5 minut przed końcem przegrywala1-5, ale w końcówce co minutę strzelała kolejną bramkę i wygrała 6-5.