Eagles pauzował, Podhale udanie zakończyło sezon

Eagles nie grał w niedzielę  – ostatnie dwa mecze w Major Division Ligi Metropolitan  rozegra w tym tygodniu – w wtorek o 8 p.m. w Bensenville z United Serbs, a w niedzielę  1 lipca z Schwaben o 5 p.m w Buffallo Groe. Jeśli wygra oba te spotkania, odzyska tytul mistrza ligi. Po czwartkowej wygranej Eagles z Green-White 2-1 i niedzielnym meczu; Kickers – United Serbs 2-1,  na czele nadal Schwaben 42 pkt w 17. grach przed Eagles 36 pkt, w 16 meczach i Kicketrs i Zrinskim po  27 pkt.
Zakończyło sezon Podhale w First Divison. Ostatni mecz zwycięski – 6-3 nad Srpską pozwolił awansować na czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej z dorobkiem 19 pkt. Byłoby jeszcze lepiej, przez moment Podhale miało szanse awansu do Major Division, ale przecież dwa mecze oddało walkowerem z powodu braku składu, w dwóch dalszych występowało w niepełnym –  8. czy 9-osobowym składzie.
Menedżer drużyny Józef Gędłek dziękuje tym wszystkim zawodnikom, którzy solidnie potraktowali swoje obowiązki wobec klubu, a także wiernym kibicom.

PODHALE – SRPSKA 6-3 (0-2)
Bramki: Rafał Wałaszek 2 Stanisław Marek 2, Robert Galik, Franciszek Galik
Bardzo dobry mecz Podhala, które udanym , zwycięskim akcentem zakończyło sezon. W pierwszej połowie dwa błędy obrony spowodowały utratę dwóch bramek, po przerwie już wyraźna dominacja „górali”, którzy w tym okresie zdobyli aż sześć bramek. Najlepszym zawodnikiem na boisku był bramkarz Podhala  Adam Bugajski.

W pozostałych spotkaniach: Lions – liths 9-1; Wngs – Fire 3-0;