Eagles over-30- wygrywa

Od zwycięstwa nad Milwaukee SC rozpoczął  start w finałach US Open Cup Regionu II zespól oldboy’ów Eagles. W finałach uczestniczą trzy zespoły. Piątkowe spotkania z uwagi na burzę przełożone zostały na sobotę. Kolejny mecz Eagles – z Ajax St. Louis w niedzielę o 11.15 a.m.  Gaelic Park.
W sobotnie popołudnie rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy Milwaukee SC i St, Louis. Triumfatorem zostanie zespół, który w dwóch meczach uzyska najlepszy bilans.

EAGLES over-30 – MILWAUKEE SC 3-1 (1-0)
Bramki: Jacek Lechowicz 2, Bogdan Żurowski
Zasłużone zwycięstwo naszego zespołu. Prowadzenie dla „orłów” uzyskał już w 5 min Jacek Lechowicz, a w kilka minut później Bogdan Żurowski podwyższył  na 2-0. Potem wprawdzie rywale z rzutu karnego (za faul) zdobyli kontaktową bramkę i okresami dość mocno naciskali , ale na kilka minut przed końcem gwizdkiem Lechowicz przypieczętował wygraną, zdobywając trzecią bramkę.
W Eagles w tym meczu wystąpiło kilku starszych  zawodników  z pierwszego zespołu, m. in., Jacek Lechowicz, Sebastian Skital  (grał połowę meczu), Marek Łoś (tym razem grał w polu). Bylł także wypożyczony z Podlasia Robert Sztejn.
W niedzielnym, decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu z St. Louis  wystąpi także Rafał Popko.