Eagles over-30 wciąż wygrywa

PIłkarze Eagles over-30 w Il. Metropolitan A.H Soccer League nie zwalniają tempa. W sobotę pokonali Lions i umocnili się na prowadzaniu. Natomiast Chicago Force przełożyło spotkanie z Schwaben. W over-40 Division grała tylko Cracovia,

Walka o piłkę w meczu Cracovia over-40 – Green-White    Foto Marek Krawczyk

remisujac z Green-White.  Zapowiadane na obiekcie Schwaben pojedynki Calisii  United Serbs i Rams z Wisłą zostały odwołane z powodu zalanych boisk.
Over-30 Division
EAGLES – LIONS 4-1 (2-1)
Bramki: Paweł Otachel 3, Marek Golik
Pewna wygrana Eagles, tylko początek był trudny. Eagles przegrywał 0-1, ale później doskonale spisujący się na środku pomocy Tomek Wrotoń znakomicie dyrygował grą i posypały się bramki.

SCHWABEN – CHICAGO FORCE, odwołane

Over-40 Division
CRACOVIA – GREEN-WHITE 2-2 (1-0)
Bramki: Franek Wojtanek, Andrzej Gąsienica
Już do przerwy wynik powinien być znacznie wyższy –  Andrzej Gąsienica trafił  w poprzeczkę, a ponadto nie wykorzystał  sytaucji sam na sam. Po przerwie Cracovia podwyższyła na 2-0 i taki rezultat utrzymywał się do 80 min. W końcówce bardzo ambitnie i z zaangażowaniem grające Green-White doprowadziło do remisu. Szkoda, bo zwycięstwo było blisko.