Eagles over-30 wciąż niepokonany

Piąty mecz i piąte zwycięstwo zespołu Eagles over-30 w lidze oldboyów Metro. Robert Juszczyk zmontował na ten sezon skład, który niemal gwarantuje tytuł mistrza. W over-40 Division 3-tygodniowa przerwa nie posłużyła Calisii , która pomimo dobrego finiszu przegrała z United Serbs. Przegrała również Cracovia.
Oto wynikiOver-30 Division
LITHS – E AGLES 0-2 (0-2)
Brramki: Rafał Popko, Paweł Otachel
Pewna wygrana lidera, wynik mógł byc znacznie wyzszy.

CHICAGO FORCE – pauzowało

WISŁĄ – RAMS – przełożony z uwagi na kiepski stan boiska pry River Rd’

UNITED SERBS – CALISIA 5-3 (4-0)
Bramki: Paweł Darski, Arek Wałęga, Jarek Jastrzębski
Po fatalnej pierwszej połowie, w drugiej Calisia zagrała lepiej, wygrywając tę część meczu 3-1, ale strat nie zdołała odrobić. Ozdobą spotkana była przepiękna bramka Jarka Jastrzębskiego uderzeniem głową z 16 metrów, po którym piłka wylądowała w samym okienku bramki Serbów.

GREEN-WHITE – CRACOVIA 3-1 (2-0)
Bramka: Andrzej Gąsienica
Gren-White było na pewno lepszym zespołem i stąd jego wygrana zasłużoną. Wprawdzie po zmianie stron Cracovia zdobyła kontaktowa bramkę, ale. końcówce meczu Green-White przypieczętowało zwycięstwo trzecią bramka. Cracovia miała tylko 13. zawodników,  w końcówce zabrakło sił. Jedyną bramkę zdobył były zawodnik Podhala – Andrzej Gąsienica, który zadebiutował w tym sezonie w Cracovii.