Eagles over-30 w finale pucharu stanowego

Eagles over-30 – jako drugi polonijny zespół –  dotarł do finału pucharu stanowego  w tej kategorii. W poniedziałkowy wieczór drużyna Roberta Juszczyka pokonała w półfinale Atletico Torino 3-0 (3-0).
Wszystkie trzy bramki zdobył Kuba Piotrowski.

W pierwszej połowie pojedynek wyrównany, ale celnie trafiał Kuba Piotrowski, natomiast rywale mieli na koncie słupek i poprzeczkę. Druga polowa także wyrównana, a w ostatnich 10 minutach Torino grało w osłabieniu po czerwonej kartce. Dobry występ wypoży-czonego z Wisły bramkarza  Daniela Wójcika. Eagles zamierzał sięgnąć po bramkarza klubowego – Piotra Śliwę, ale wcześniej uczynił to… Levski, finałowy rywal naszego zespołu.
W sobotnim finale przeciw Levskiemu Eagles wystąpi niemal w identycznym składzie jak w półfinale. Zabraknie jedynie Marcina Simsona i Marka Golika.