Eagles over-30 po raz siódmy zwycięski!

Trwa wspaniała seria zesplu Eagles ove-30. W sobotę odniósł siódme, kolej-ne zwycięstwie w  obecnych rozgrywkach ligi oldboyów Metro. Tym cenniej-sze, gdyż nad wiceliderem, United Serbs. W ten sposób na kolejkę przed za-kończeniem wiosennej rundy Eagles ovef-30 ma już 6 punktów przewagi nad drugim w tabeli United Serbs i pewnie zmierza do tytułu mistrza tej ligi. Nie uda się chyba w orku jubileuszowym wywalczyć mistrzostwa pierwszemu ze-społowi w Major Division ligi Metropolitan, ale uczynią to zapewne oldboye.

Rozkręca się Chicago Force. Zespól pokonał wysoko Lions aż 6-1 i przesuwa się w górę tabelik. A ma dopiero rozegrane cztery spotkania.
W over-40 Division trzecia wygrana Calisii, tym razem nad Rams. Nie po-wiodło sie Wiśle, która miała tylkoko dziewięciu zawodników do gry,  Spotka-nie Cracovia – United Serbsa za porozumieniem obu stron zostało przelotne na późniejszy termin..
‘Oto szczegóły

Over-30 Division
LIONS – CHICAGO FORCAE 1-6 (1-5)
Bramki: Piotr Kielbasa 4, Marcin Aleksiejczuk 2
Sędzia skrócił nieco to spotkanie. Nastąpiło to przy stanie 6-1 w  momencie, gdy dwóch zawodników Lions zobaczylo czerwone kartki. Przeciwnik braki w wyszkoleniu nadrabiał zbyt ostra grą..

EAGLES – UNITED SERBS 3-0 3-0)
Bramki: Kuba Piotrowski 3
Oba zespoły wystąpiły w niepełnych składach ,w Eagles był tylko na zmiany Jacek Wiśniewski. Pierwszy występ w tym roku – i to e perłni udany – w ze-splle po przerwie, spowodowanej kontuzją Sebastiana Gossmana. I jak zwy-kle skuteczność strzelecka Kuby Piotrowskiego
– Młodość i doświadczenie  triumfują – podsumował grający trener Robert Juszczyk,

Over-40 Division
CALISIA – RAMS 3-1 (1-1)
‘Bramki: Sławek Brożek 2, Paweł Darskki
Pewna wygrana Calisii. Zabrakło wprawdzie napastników, szczególnie Arka Wałęgi ,ale bardzo dobrze spisali sie inni – m. in,.  Brożek, Kociołek

CONNECTION – WISŁA 5-2 (5-0)
Bramki: Marek Wiśniewski, Tomek Róg
W dziewięciu nie sposób wygrać, a tylu tylko piłkarzy Wisły zgłosiło się na to spotkanie. Już do przerwy sprawa była przesądzona, później wiślalcy zdobyli  wprawdzie dwie bramki, ale na więcej nie było ich stać.