Eagles over-30 nie zwalnia tempa

W  Il. Metropolitan A. H. Soccer League  Eagles w kat over-30 nie zwalnia tempa, zdobywając pewnie  kolejne trzy punkty.  Drugi nasz zespół w tej dywizji – Chicago Force miał przełożone spotkanie. W kat over-40 wygrała słabo dotąd spisująca się Calisia; jeden punkt – dopiero czwarty w tym sezonie – zdobył Eagles, przegrały natomiast Wisła  i Cracovia., Ta ostatnia nie sprostała liderowi, zesp uległa mu po  w miarę   wyrównanym pojedynku.
Oto szczegóły

Over-30 Division
EAGLES – CONNECTION  3-1 (1-10
Bramki: Dawid Otachel 2, Tomek Otachel
Pewna wygrana lidera.

Chicago Force – United Serbs – odwołany

Over-40 Division
EAGLES – CONNECTION 2-2 (1-0)
Bramki: Grzegorz Korzeniowski,Janusz Gurgul
Cenny punkt  Eagles, bo punktów tych ma zespół dopiero cztery w tym sezonie.  Eagles cały czas prowadził, a wyrównującą na 2-2 bramkę rywale zdobiło dopiero na 5 min przed końcem gry. Bardzo dobry występ debiutującego w tym meczu bramkarza  Roberta Borga. Tym razem było aż 13. zawodników do gry, w poprzednich meczach przeważnie musiano grać w niekompletnym składzie.

GREEN-WHITE – CALISIA 4-5 (0-0)
Bramki: Janusz Jastrzębski,  Robert Pudełko, Arek Wa-łęga, Jurek Kociołek, Jarek Malinowski
Slaby mecz Calisii, która w tym sezonie nie błyszczy. Liczą się jednak  punkty, a te przypadły zespołowi Radka Wawrzyniaka. Ozdobą spotkania była piękna bramka na 3-2 Jarka Malinowskiego strzałem z odl. 25 metrów.

CRACOVIA – SCHWABEN 0-3 (0-1)
Nie udało się odebrać punkty liderowi , ale Cracovia w tym spotkaniu wstydu nie przyniosła. Przy stanie 0-1 Andrzej Gąsienica nie wykorzystał znakomitej szansy na wyrównanie. Ten zawodnik w tym sezonie zdobył już 11 bramek, ale tym razem nie udało się. Mecz w miarę wyrównany, chociaż Schwaben na pewno wygrało zasłużenie.  W końcówce  Cracovia się odsłoniła, co skrzętnie wykorzystali rywale, zdobywając dwie dalsze bramki.

LIONS – WISŁA 4-2 (2-2)
Bramki: Darek Dyląg, Bernard Burda
Po 7 minutach Wisłą przegrywała 0-2, by po kolejnych siedmiu , czyli w 14 min. gry wyrównać na 2.2 W drugiej połowie naszym piłkarzom  zabrakło sił, a poza tym na małym boisku wiślacy nie czuli się najlepiej

Na czele tej dywizji Schwaben 25 pkt;… 6. Wisła 14 pkt; 7. Cracovia 12 pkt; 9. Calisia 7 pkt; 10. Eagles  4 pkt