Eagles over-30 mistrzem Strefy Midwest!

Piłkarze Eagles over-30  wygrali finały Strefy Midwest, rozgrywane w sobotę i niedzielę w Kentucky, mając na koncie finałowego turnieju trzy wygrane i jedną porażkę. Tym samym zakwalifikowali się do Final Fours, czyli turnieju mistrzów czterech Stref,  który rozegrany zostanie na Florydzie  w dniach 18-19 sierp[nia. Zwycięzca Final Fours zdobędzie tytuł mistrza USA w tej kategorii wiekowej.,

IMG951645Drużyna Eagles over-30 z trofeami po wygraniu finałów Strefy Midwest w Kentucky
Wspaniale spisali się piłkarze Eagls over-30 w finałąch Strefy Midwest.
Zaczęli w sobotę od wygrania 1-0 z Cincinnati Saintz 1-0.  Pojedynek był wyrównany, ale trudno było liczyć na coś innego – na tym poziomie spotykają się równorzędni partnerzy.
Nie powiodło się w kolejnym występie – przeciwko mi-strzowi stanu Illinois i triumfatorowi Final Fours w ub, roku – Levski Chicago. Powtórzyła się historia z finału Puchary stanowego – w drugiej połowie w ciągu kilku minut Eagles stracił trzy bramki, co przesądziło sprawę.  Wydawało się że jest już po szansie, bowiem  w kolejnym spotkaniu Levski pokonał  Cincinnati Saint 3-2 (pomimo iż przegrywał już 0-2, a zwycięska bramkę zdobył w ostatniej minucie gry).
Tak więc do niedzielnych  gier Eagles przystępował ze znacznie mniejszymi szansami.. Ale zaczęło się bardzo dobrze, bowiem w rewanżu z Levskim nasz zespół wy-grał 1-0. Jedyną bramkę zdobył już w 2 min Kuba Pio-trowski, jeden z bohater ów tego wyjazdu. – Tak się bo-wiem dobrze złożyło ,że Levski zremisował w niedziel-nym spotkaniu  z Cincinnati  1-1. Trzeba tylko wygrać ponownie z Cincinntil
-Teraz  wszystko s naszych nogach – powiedział przed meczem z Cincinnati grający trener Robert Juszczyk
.Pomimo iż CIncinnai straciło już szanse na zdobycie pierwszego miejsca stawiało jednak zacięty opór. Ea-gles jednak cały czas prowadził.– 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2 i wynik meczu na 4-2 ustanowił w końcóswce Kuba Piotrowski, po indywidualnej akcji.
Gratulacje dla zawodników i trenera Roberta Juszczyka. Sukces tym cenniejszy, że Eagles miał tylko 14 zawodników do gry, bowiem kilku, na których liczono , nie dojechało,  Po tym turniej rozgrywany był w upalnej aurze i osłabiona liczbowo ekipa musiała w ciągu dwóch dni rozegrać cztery spotkania.’