Eagles over-30 i Podhale over-40 wygrywają

W kolejnych spotkaniach ligi odlboyów MSL nie zawiodły – Eagles over-30 i Podhale w over-40 Division. Aż 10 bramek straciła Błyskawica, przegrała  także Cracovia.

EAGLES – HIGHLANDERS 3-0 (1-0)
Bramki: Janusz Gurgul w 50 i 65 min,. Grzegorz Korzeniowski w 20 min.
Udany  debiut w bramce zawodnika z pola – Stanisława Medveda (nie dojechał bramkarz Marek Kruczek). Tym niemniej nie był to  wymagający rywal, stąd gładka wygrana „orłów”.

BŁYSKAWICA NORTH – LITHS 4-10 (1-4)
Bramki: Janusz Chmielewski 2, Roman Witecki, Maros Havran
Wprawdzie Błyskawica prowadziła 1-0, ale z upływem czasu było coraz gorzej. Liths był wyraźnie lepszy, stad jego wysokie zwycięstwo.

CALISIA – SOCKERS – przełożony na prośbę Sockers, który na ten dzień nie mógł skompletować składu

CONCORDIA – EAGLES 2-0 (1-0)
W tym spotkaniu dużo lepszym zespołem była Concordia, która pewnie wygrała.

CRACOVIA  – CONNECTION 2-5 (1-2)
Bramki: Grzegorz Paluszek, Lorenzo Cruz
Pierwsza połowa niezła w wykonaniu Cracovii, druga już wyraźne słabsza. Na dodatek przy stanie 2-4 sędzia nie uznał bramki dla Cracovii, dopatrując się spalonego. A przy  stanie 3-4 mogło jeszcze być różnie…

PODHALE – WINGS 3-0 (0-0)
Bramki: Ryszard Bury, Andrzej Chlebek, Witek Sowacki.
Po raz pierwszy od dłuższego czasu do gry zgłosiło się aż 20 zawodników -zmiany zatem były bardzo  częste. W Podhalu od pewnego czasu występuje kapitan Orawy z Ligi Podhalańskiej – Ryszard Bury.
W pierwszej połowie Podhale grało pod wiatr i nie potrafiło zdobyć bramki. Dopiero po przerwie – grając z wiatrem – padły bramki. Na dodatek przy stanie 1-0 przeciwnik się odsłonił, co ułatwiło zadanie podopiecznym Leszka Szarka.

Over-50 Division

Trzy dni odpoczynku i oldboye Royal-Wawel over-50 wystartowali w lidze odnosząc gładkie zwycięstwo nad HCC Florida 7-0 (3-0)
Bramki: Szarek 2, Pawula 2, Sikora, Madro,T rzaska
W nieco okrojonym składzie ale wszystko planowo.
R-W: Sawicki – Guzik, Krakowiak, Trzaska Kois, Madro, Szarek, Garga, Sikora, Pawula, Drewicz.