Eagles over-30 i Czarni Jasło under-23 mistrzami Strefy Midwest

W Bettendorf w stanie Iowa rozegrano finały Strefy Midwest (Region II), w których uczesniczyły cztery polonijne zespoły z Chicago – Eagles w kat. over-30 i over-40 oraz Czarni Jasło i Warta w under-23. Najlepiej wypadły Eagles over-30 i Czarni Jasło under-23, które wywalczyły tytuły mistrzów w swych kategoriach i będą reprezentowały nasz region w ogólnamerykańskich finałąch, za trzy tygodnie w Michigan.

IMG_3718Zwycięski zespół Eagles over-30 z pucharem

image6Czarni Jasło u-23 z trofeum…
Zespół Czarnych Jasło under-23, popisał się niespotykanym dorobkiem bramkowym – w czterech grach zdobył 22 bramki, nie tracąc przy tym ani jednej!
Drugie miejsca  w tych finałąch  zajęły zespoły Warty under-23 i Eagles over-40. Eagless w decydującym o pierwszy miejscu meczu z Jack Stars wystąpił bez czterech kontuzjowanych – Sebastiana Skitala, Jacka Lechowicza, Tomka Otachelai Roberta Sempocha i miał tylko jednego zawodna na zmiany..
Z nie bardzo wiadomych powodów nie rozegrano finałów w najważniejszej kategorii – open.