Eagles over-30 gromi, słabe Podhale over-40

Zespół Eagles over-30 nie powinien mieć problemów z kolejnymi zwycięstwami. To bardzo silny team i chyba faworyt do tytułu. Dobrze spisuje się także w tej dywizji polonijny debiutant – Chicago Force. Natomiast w over-40 Division bardzo slaby występ Podhala i jego klęska w meczu z Connection.

EAGLES – REPUBLIKA SRPSKA 5-0 (1-0)
Trzy bramki Pawla Otachela. Popularny w naszym środowisku ”junior”, występujący zarówno w pierwszym zespole, jak i w drużynie over-30, popisał się w sobotę w meczu z Republika Srpska, zdobywając pierwszą, drugą i czwartą bramkę dnia. Eagles nie dał żadnych szans Serbom.

CHICAGO FORCE – LIONS 4-1 (1-0)
Bramki: Piotr Kiełbasa 2, Janusz Chmielewski, Marcin Ułomek
Wprawdzie po przerwie Lions wyrównali na 1-1-, ale później trzy kolejne trafienia zaliczyło Chicago Force.

PODHALE – CONNECTION 1-8 (0-5)
Bramka: Bartek Hypta
Obecne Podhale w niczym nie przypomina zespołu sprzed trzech czy czterech lat, nalężącego do najlepszych zespołów Dywizji. Zespól jest slaby, raz na jakiś czas wyjdzie dobry mecz (jak ostatnio z Calisią), generalnie jednak to nie jest już to co było. Dlatego wysokie porażki mogą trafiać się częściej.

WISŁĄ- GREEN-WHITE 2-3 (1-1)
Bramki: Krystian Hańczyn 2 (w tym jedna z rzutu karnego)
Porażka na własne życzenie – tak można podsumować to spotkanie. Już do przerwy wiślacy powinni prowadzić kilkoma bramkami, fatalnie jednak pudlowali. W całym meczu nie wykorzystano co najmniej pięciu 100-proc, sytuacji, a na dodatek tracono „głupie” bramki.

UNITED SERBS – CALISIA 3-1 (2-0)
Bramka: Arek Walega
Calisia przeważała, ale Serbowie skuteznie kontrowali.Przy stanie 2-1 mocny naóor Calisi, a tymczasem w doliczonym czasie gry padła trzecia bramka dla rywali.